Освіта

Школи та дитячі садочки

Послуги з освіти та догляду за дітьми надаються якнайшвидше. Діти, якими опікуються приватні (приймаючі) сім’ї, також можуть відвідувати школу.

Дитячі садочки

Діти віком до 4 років, які потребують догляду або хочуть відвідувати дошкільні заняття, можуть скористатися цими послугами. Цих дітей можна зареєструвати через муніципалітет.

Початкова освіта

У сфері освіти муніципалітет Монтферланд приділяє особливу увагу двом регіонам, зокрема регіонам Ахтерхук (колишня частина Берґа Монтфертланда) і Де Лімерс (колишня частина Дідама Монтферланда).

  • Частина Берґа Монтферланда
    Початкова школа Roncelli в Зеддамі може надати освіту цим дітям. Це здійснюється у співпраці з правлінням PRO8 для найму додаткових вчителів для українських дітей, враховуючи рівень їхнього володіння нідерландською мовою. Також у с-Херенберзі, швидше за все, у школі Galama, освітній процес може бути організований аналогічним чином. Реєстрація дітей здійснюється через муніципалітет.
  • Частина Дідама Монтферланда
    Учні з регіону Лімерс розміщуються в центральному місці в Groene Ring Noord в Дуйвені. Зважаючи на наявність порожніх класів тут можна швидко розпочати навчання. Якщо це місце стане занадто тісним, також буде виділено місце в Зевенарі. Учні можуть бути зареєстровані у цьому партнерстві через муніципалітет.

Для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатися з Бернадет Гроененстайн (b.groenenstijn@montferland.info) та Крістіною де Круйф (c.dekruijff@montferland.info).

Середня освіта

Якщо ці діти більше не можуть отримувати українську освіту онлайн, їх також можна зареєструвати через муніципалітет. Це робиться в кожному окремому випадку, оскільки існує багато різних типів середньої освіти, і освітні заклади в основному розташовані в муніципалітетах навколо Монтферланда.

Вивчення нідерландської мови

Українці, які хочуть вивчити нідерландську мову можуть  пройти безплатний курс онлайн. «Luister en leer» — це програма для вивчення голландської мови через аудіювання та практику. Вона складається з 24 уроків на такі теми, як вимова, числа, привітання, сім’я, їжа і напої та годинник, з перекладом на українську мову.

Описові зображення

На сайті Isaac-nf ви можете завантажити описові зображення, які допоможуть полегшити спілкування між дітьми та дорослими, які розмовляють українською та нідерландською мовами.