Спорт і тренування

Welcom організовує спортивні заходи для дітей у всіх місцях провадження своєї діяльності через Sportbuurtwerk. Українські діти запрошуються на спортивні заняття та інші тренування. Натисніть тут, щоб переглянути календар Sportbuurtwerk.

Для дорослих українських біженців діє програма Beweegmakelaar (агент з тренування). Beweegmakelaar володіє інформацією про доступні у Монтферланді види спорту, та пов'язує запити та потреби з тим, що може запропонувати Монтферланд. З Beweegmakelaar можна зв'язатися через гарячу лінію Welcom за електронною поштою  beweegmakelaar@welcommail.nlабо телефоном (0316) 292 828.

Програма спортивного стимулювання для молоді — Sjors Sportief en Creatief — також доступна українською мовою. Це також стосується програми для людей старше 55 років — Max Vitaal.

Якщо у вас виникли інші питання щодо спорту та тренувань для українських біженців, будь ласка, зв’яжіться з Гвідо Гроенендійком, спортивним координатором Welcom, за електронною адресою  g.groenendijk@welcommail.nl або за телефоном (06) 23 23 71 00.